بیوگرافی آرش والا خواننده ایرانی مقیم دبی

ساخت وبلاگ
چکیده : بیوگرافی آرش والا : آرش والا متولد آذرماه 1350دراصفهان اصلیت پدری بختیاری، مادر تهرانی، خواندن را... با عنوان : بیوگرافی آرش والا خواننده ایرانی مقیم دبی بخوانید :
آرش والا :آرش والا متولد آذرماه 1350دراصفهان اصلیت پدری بختیاری، مادر تهرانی، خواندن را از 6 سالگی آغاز کردند.مدت کوتاهی شاگرد علیرضا افتخاری و رستمیان و در تولید رادیو آقای دوامی بودند تک خوان گروه سرود آموزش و پرورش استان بودم سال ها، سال1369 به نیت مهاجرت به آمریکا دبی رفتم و آنجا اولین بودم که در کاباره خواندم و اقامت گرفتم به مدت 20 سال در دبی زندگی کردم و ازدواج کردم و حاصل ازدواجم 2پسر به نام های آریا و دانیال، در سال1376 اولین آلبوم (آدرس عشق) ساخته استاد سعید مهناویان و تنظیم مجید رضازاده به بازار ارائه دادم به نظرم آن سال سال موفقی بود. سال1381 با خانم آرام آلبوم ( ستاره ) که آلبوم مشترک از کمپانی ناموفق استایل و پخش ضعیف کمپانی همکاری داشتیم. سال 1389 از دبی به مالزی رفتم. دوسال در هتل نایت کلاب مشغول بودم .


سال1391 به ایران برگشتم ودر رستوران باغ گردوی کرج مشغول شدم با مجوز خانه هنرمندان تهران یک سال مشغول بودم و هرشب برنامه اجرا میکردم و بسیار موفق بودم.سال1392 به لندن آمدم و فعلا 5 سال هست اقامت دارم و همچنین فعال و در خدمت هنر دوستان هموطن ایرانی در سراسر اروپا و به زودی آلبومی سراسری در دست اقدام دارم، از ساخته های دوست هنرمندانم آقایان رضا بیگی و مصطفی نصراللهی و مجید رضازاده و استاد سعید مهناویان

پاینده باشید بدرود.
...
نویسنده : ایمان اصلاحی بازدید : 4 تاريخ : سه شنبه 26 دی 1396 ساعت: 18:13